Narciarstwo

Od:
calendar
Do:
calendar
Ilość osób:
minus plus
Cena za osobę / noc:

Kraj / Region: 
plus
Ośrodek: 
plus
Typ zakwaterowania: 
plus
Wymagania: 
plus Zrušit vše
Wyszukaj

Kontakty

+48 222 198 188 » więcej

Kontakty:

W celu prezentacji wszystkich kontaktów proszę kliknąć

Warunki rezerwacji

Dlaczego warto z nami podróżować

  • Firma z ugruntowaną pozycją w branży turystycznej (rok założenia 1999)
  • Obszerna oferta obiektów wszelkich typów
  • Zakup on-line z możliwością wyboru według ponad 20 paramentów w wyszukiwarce
  • Szczegółowo opracowana oferta zawierająca informacje o okolicy
  • Dogodne wyszukiwanie przez mapę Google

O nas

Szanowni Państwo,
system rezerwacji on-line biura podróży Adria Databanka zawiera szeroką turystyczną ofertę zakwaterowania w Chorwacji, Słowenii oraz we Włoszech. Oferujemy nowy sposób prezentacji, rezerwacji oraz opłat za usługi turystyczne.

Zalety naszego systemu rezerwacji i informacji

  1. Korzystne ceny zakwaterowania i usług
  2. Szczegółowe informacje o każdym oferowanym obiekcie
  3. Potwierdzenie rezerwacji łącznie z dokładnym planem podróży i informacjami o właścicielu obiektu otrzymają Pańsatwo już po zapłaceniu zaliczki (ok. 40% wartości pobytu). Jedynie w nielicznych obiektach obowiązuje płatność 100% wartości zakwaterowania przed odjazdem. W przypadku każdej rezerwacji istnieje możliwość rozłożenia opłat na 2 lub 3 raty.
  4. Zaliczkę w wysokości ok. 40 % wartości pobytu zapłacą Państwo na nasz rachunek. Zaliczkę za Państwa pobyt przelejemy na rachunek właściciela obiektu w Chorwacji (Słowenii, Włoszech). Pozostałą kwotę dopłacą Państwo właścicielowi obiektu w dniu przyjazdu.
  5. Duży wybór obiektów zakwaterowania wszystkich kategorii i typów – od robinsonad w odludnych zatokach, aż po komfortowe apartamenty, luksusowe wille, pensjonaty, i hotele.
Nasz system rezerwacji umożliwia sprawne poruszanie się na naszych stronach internetowych. Oferujemy szczegółowy opis zakwaterowania oraz podstawowe informacje o położeniu obiektu, zależy nam bowiem na tym, aby Klienci zgodnie ze swoimi wyobrażeniami i wymaganiami, wybrali i zarezerwowali obiekt najbardziej im odpowiadający.

Nasze strony internetowe są nieustannie aktualizowane i wzbogacane o interesujące informacje dotyczące Chorwacji, Morza Adriatyckiego, Słowenii oraz Włoch.

Footer image