Narciarstwo

Od:
calendar
Do:
calendar
Ilość osób:
minus plus
Cena za osobę / noc:

Kraj / Region: 
plus
Ośrodek: 
plus
Typ zakwaterowania: 
plus
Wymagania: 
plus Zrušit vše
Wyszukaj

Kontakty

+48 222 198 188 » więcej

Kontakty:

W celu prezentacji wszystkich kontaktów proszę kliknąć

Warunki rezerwacji

Dlaczego warto z nami podróżować

  • Firma z ugruntowaną pozycją w branży turystycznej (rok założenia 1999)
  • Obszerna oferta obiektów wszelkich typów
  • Zakup on-line z możliwością wyboru według ponad 20 paramentów w wyszukiwarce
  • Szczegółowo opracowana oferta zawierająca informacje o okolicy
  • Dogodne wyszukiwanie przez mapę Google

Solčava - Słowenia

Podstawowe informacje

Region Solčavsko należy do najbardziej malowniczych części słoweńskich Alp. Termin Solčavsko oznacza przepiękny świat Solčavy i trzech dolin: Logarska dolina, Matkov kot, Robanov kot, który znajduje się na terenie pasma górskiego Karavanek (część Alp) w północnej Słowenii.

Wyśmienite położenie Solčavska

Solčavsko znajduje się w górnym biegu rzeki Savinja. Olševa, część Karavanek zamyka region na północnej stronie, na wschód, południe i zachód dolina jest otoczona wysokimi szczytami Savinjskich Alp (Raduha, Ojstrica, Planjava, Brana, Rinke, Skuta i Mrzla gora).

Już od dařen dawna (odkrycia paleozoiczne) osiedlony region charakteryzuje się licznymi lasami i małymi gospodarstwami rolniczymi rozproszonych na stromych stokach i dolinach. Znajduje się tu najwyżej położone ranczo górskie w Słowenii - Bukovnik (1327 m n.p.m.). Ośrodkiem tego regionu jest alpejska miejscowość Solčava znajdująca się w dolinie między Logarską dolinou a doliną Robanov kot.

Wypoczynek w regionie Solčavsko

Ten przepiękny i malowniczy region jest idealnym celem dla rodzin z dziećmi lub grupy przyjaciół spragnionych odpoczynku na łonie przepięknej przyrody, ruchu i zdrowej diety opadej na miejscowych produktach agroturystyki. Panują tu idealne warunki do odpoczynku z dala od zgiełku, w romantycznej atmosferze w luksusowych warunkach.
Footer image