Narciarstwo

Od:
calendar
Do:
calendar
Ilość osób:
minus plus
Cena za osobę / noc:

Kraj / Region: 
plus
Ośrodek: 
plus
Typ zakwaterowania: 
plus
Wymagania: 
plus Zrušit vše
Wyszukaj

Kontakty

+48 222 198 188 » więcej

Kontakty:

W celu prezentacji wszystkich kontaktów proszę kliknąć

Warunki rezerwacji

Dlaczego warto z nami podróżować

  • Firma z ugruntowaną pozycją w branży turystycznej (rok założenia 1999)
  • Obszerna oferta obiektów wszelkich typów
  • Zakup on-line z możliwością wyboru według ponad 20 paramentów w wyszukiwarce
  • Szczegółowo opracowana oferta zawierająca informacje o okolicy
  • Dogodne wyszukiwanie przez mapę Google

Nassfeld - Austria

Podstawowe informacje

Jeden z TOP 10 austriackich ośrodków leży na granicy Korutany i sąsiednich Włoch. Wysokość nad poziomem morza nie jest wielka, ale pomimo tego słynie z dużej ilości śniegu, słoneczną pogodą i aż 111 km tras zjazdowych idealnych dla średnio zaawansowanych narciarzy.

Specyfika areału

Nassfeld odznacza się 3 szczytami Gartnerkofl, Trogkofel i Zweikofel, u podnóża których rozciąga się cały areał. Na przełomie tysiącleci zbudowano tu nową kolejkę kabinową Millenium Express, która zaczyna swój bieg na wysokości 600 m n.p.m. a kończy na 2000 m n.p.m. na szczycie Madritsche. Po drodze mija górę Gmanberg i dolinę Rudniggraten.

Zadowoleni tu będą szczególnie narciarze rekreacyjni, ale czerwony szlak zaspokoi potrzeby nawet profesjonalnych sportowców. Cały areał pokryty jest trasami zjazdowymi (po kilka do każdego wyciągu), więc nawet jazda na tym samym stoku może być za każdym razem inna. Darmową usługą jest tu naliczanie przejechanych kilometrów lub filmowanie w bramach slalomu.

Miłośników freeride ucieszą kilomerty stoków mieniących się białym puchem, do których prowadzą kolejki kabinowe. Popularny snowpark czeka na zwolenników freeride oferując im liczne atrakcje zarówno dla początkujących , jak i dla profesjonalistów. Zwolennikom nart biegowych areał oferuje 80 km tras, oraz kilka ścieżek na wysokości dwóch tysięcy metrów.Interaktywna mapa regionów

Przydatne linki

Kärnten - pozostałe ośrodki

Austria - pozostałe regionu

Narciarstwo - kraje


Footer image