Narciarstwo

Od:
calendar
Do:
calendar
Ilość osób:
minus plus
Cena za osobę / noc:

Kraj / Region: 
plus
Ośrodek: 
plus
Typ zakwaterowania: 
plus
Wymagania: 
plus Zrušit vše
Wyszukaj

Kontakty

+48 222 198 188 » więcej

Kontakty:

W celu prezentacji wszystkich kontaktów proszę kliknąć

Warunki rezerwacji

Dlaczego warto z nami podróżować

  • Firma z ugruntowaną pozycją w branży turystycznej (rok założenia 1999)
  • Obszerna oferta obiektów wszelkich typów
  • Zakup on-line z możliwością wyboru według ponad 20 paramentów w wyszukiwarce
  • Szczegółowo opracowana oferta zawierająca informacje o okolicy
  • Dogodne wyszukiwanie przez mapę Google

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Drodzy Klienci

Informujemy, że podczas świadczenia naszych usług przetwarzamy przekazane nam dane osobowe w stopniu niezbędnym, aby wypełnić nasze zobowiązania umowne i prawne. W zakresie niezbędnym do ochrony naszych praw i roszczeń prawnych przetwarzamy również Państwa dane osobowe w uzasadniony sposób, również jako uzasadniony interes.

Zapewniamy jednak, że bezpieczeństwo waszych i naszych danych osobowych i ich przetwarzanie prawne są dla nas priorytetem. Jeżeli przetwarzanie nie opiera się na specjalnej zgodzie, przetwarzamy Państwa dane tylko w celach określonych informacji. Dane osobowe będą przetwarzane tylko przez okres czasu wynikający z przepisów prawa lub przez rozsądny okres po zakończeniu świadczenia naszych usług.

Przetwarzanie danych osobowych

Na podstawie wykonania umowy, a mianowicie świadczenia naszych produktów lub usług w zamian za zapłatę, a także na podstawie powiązanych usług, takich jak w szczególności wykonanie wadliwych wyników (reklamacje), np: świadczenie usług serwisowych z naszej strony (jeśli jest to istotne dla Państwa sprawy), przetwarzamy dane osobowe, które Państwo przekazuje. Bez tych informacji nie bylibyśmy w stanie zapewnić Państwu naszych usług ani produktów, ani nie bylibyśmy w stanie wywiązać się z naszych ustawowych zobowiązań.

W oparciu o nasze uzasadnione zainteresowanie ulepszaniem naszych usług, będziemy nadal wysyłać do Państwa ogłoszenia sprzedaży dotyczące produktów lub usług podobnych do tych, które już dostarczyliśmy pod Państwa adres e-mailowy. Jednak podanie adresu e-mailowego do tych celów nie jest obowiązkowe. Jeżeli Pan/Pani zmieni zdanie w przyszłości, w każdej chwili jest możliwe zgłosić sprzeciw wobec tej metody przetwarzania danych osobowych. W tym przypadku zatrzymamy przetwarzanie waszych danych osobowych bez dalszego przetwarzania.

W bezpośrednim związku z naszą działalnością przekazujemy Państwa dane osobowe następującym podmiotom:

Podmiot, do którego przekazywane są dane osobowe klienta: Cel, dla którego dane osobowe są przekazywane do tego podmiotu:
właściciele obiektów noclegowych wykonanie zobowiązań umownych w zakresie zapewnienia zakwaterowania
biura podróży i biura podróży - przedstawiciele handlowi ADRIA DATABANKA, s.r.o. wykonywanie zobowiązań umownych na podstawie umów agencyjnych
bramka płatności wywiązanie się z zobowiązań umownych w celu zapewnienia płatności za usługi.

Podstawowe prawa klienta związane z przetwarzaniem danych osobowych

Jednocześnie informujemy, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych mają Państwo następujące prawa

  • prawo do żądania informacji na temat kategorii przetwarzanych danych osobowych, celu, terminu i charakteru przetwarzania oraz odbiorców danych osobowych;
  • prawo do żądania dostarczenia kopii przetwarzanych danych osobowych;
  • prawo do żądania naprawy, uzupełnienia, usunięcia lub przetwarzania danych osobowych, z zastrzeżeniem warunków określonych w odpowiednich przepisach;
  • prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz prawo do złożenia skargi do organu nadzoru, którym jest Urząd Ochrony Danych Osobowych w Polsce;
  • prawo do informacji o naruszeniach ochrony danych osobowych, gdy istnieje prawdopodobieństwo, że przypadek naruszenia spowoduje wysokie ryzyko dla Państwa praw i wolności.

Można wdrożyć wszystkie te prawa, korzystając z danych kontaktowych poniżej. Chętnie odpowiemy również na wszelkie pytania dotyczące ochrony Państwa danych osobowych.

W Brnie w dniu 24.5.2018

Administrator danych osobowych : ADRIA DATABANKA s.r.o.

NI: 269 39 207
Sídlo: Panská 397/2, 602 00 Brno
WWW: www.zakwaterowanie-chorwacja.com
Email: adria@adriadatabanka.com
Telefon: +420 775 999 955
Fax: +420 542 215 207Footer image