Narciarstwo

Od:
calendar
Do:
calendar
Ilość osób:
minus plus
Cena za osobę / noc:

Kraj / Region: 
plus
Ośrodek: 
plus
Typ zakwaterowania: 
plus
Wymagania: 
plus Zrušit vše
Wyszukaj

Kontakty

+48 222 198 188 » więcej

Kontakty:

W celu prezentacji wszystkich kontaktów proszę kliknąć

Warunki rezerwacji

Dlaczego warto z nami podróżować

  • Firma z ugruntowaną pozycją w branży turystycznej (rok założenia 1999)
  • Obszerna oferta obiektów wszelkich typów
  • Zakup on-line z możliwością wyboru według ponad 20 paramentów w wyszukiwarce
  • Szczegółowo opracowana oferta zawierająca informacje o okolicy
  • Dogodne wyszukiwanie przez mapę Google

Tirol - Austria

Podstawowe informacje

Tyrol (niem. Tirol) to kraj związkowy w zachodniej Austrii. Metropolią i największym miastem Tyrolu jest Innsbruck. Jest to północna część dawnego Tyrolu Większego, którego pozostała część (Tyrol Południowy) od 10.09.1919 należy do Włoch.

Praktycznie całe rozległe terytorium pokrywają Alpy. Mieszkańcy Tyrolu skupiają się głównie w dolinach, gdzie przeważa rolnictwo i hodowla bydła. Istotną rolę odgrywa również turystyka. Szeroka i głęboka dolina rzeki Inn tworzy naturalną granicę między wapniowymi Alpami na północy a środkowymi Alpami.

Wypoczynek w regionie Tyrol

Tyrol jest niezwykle popularny wśród turystów a to dzięki swym bogactwom naturalnym, alpinizmowi i innym sportom zimowym, ale również za sprawą folkloru, festiwalom, z których najsławniejszy ma miejsce w miesiącach letnich na zamku Ambras.

Tyrol to region górzysty, najpopularniejsze ośrodki narciarskie to: Kitzbühel - Weißsee Gletscher Welt, Pitztal, Sölden Arena – Ötztal, Zillertal 3000 – Hintertux i Zillertal Arena.

Wypoczynek w regionie Osttirol

W Tyrolu Wschodnim najliczniej odwiedzane są Lienzer Dolomiten. Miłośnicy kultury mogą zwiedzać liczne zamki i pałace, które w Tyrolu znajdują się prawie na każdym kroku.

Wypoczynek w regionie Westtirol

Westtirol to gościnny region usytuowany w niepowtarzalnej scenerii górskiej, który tworzy przepiękne miasto z zamkiem Landeck oraz okoliczne wioski Zams, Fliess, Tobadill, Grins i Stanz. Liczne miejsca wycieczkowe, atrakcje kulturalne i zabytki oraz szeroka gama sportu i rekreacji to wszystko jest synonimem wypoczynku w regionie Westtirol.Interaktywna mapa regionów

Przydatne linki

Tirol - ośrodki

Austria - pozostałe regionu

Narciarstwo - kraje


Footer image